Ett medlemsägt fibernät i bygden
 

 

Start

Nyhetsbrev

Styrelsen

Områdesansvariga

 

Fiberprojektet

Bli Medlem

Avtal

Länkar

Frågor & Svar

 
 

OMRÅDESANSVARIGA

Nedanstående personer är ansvariga för respektive område.
Tveka inte att höra av dig om du undrar något som rör fiberprojektet eller
om du kan och vill hjälpa till med något.
Vi behöver ständigt fler som kan hjälpa oss med diverse saker.

All kontakt och frågor angående fiberprojektet sker i första hand till områdesansvariga
och i andra hand till Fibergruppen via e-post kontakt@fibergruppen.se eller telefon: 011-470 72 30

 
MAJBYGDEN:  Kent Palm, 070-512 51 57, kent@palmtech.se
SKÄRSÄTT/TORRSJÖ:  Thomas Erhardsson, 070-359 88 32, terhard81@gmail.com
BAGGBÖLE:  John Forsell, 070-600 30 95, john.viktor@gmail.com
BREDBYN:  Karin Westin, 070-217 06 06, karin_westin@hotmail.com
VÄSTANÅ:  Ulrik Östling, 070-584 40 67, ulrik.stling@gmail.com
ORTSJÖN/TROLLSVED:  Micke Edman, 070-325 68 11, mikael.edman@bravida.se
 Mia Henningsson, 070-998 92 61, vicmia@hotmail.com
ÅSNORRBODARNA:  Magnus Lindgren, 070-639 75 92, magnus.lindgren@rejlers.se
SÖRBÖLE:  Maria Sjöberg, 070 644 21 07, maria@seamountains.com
BRICKA:  Peter Svensson, 070-307 67 09, peter.svensson@sca.com
BÖLOM:  Martin Martinsson, 070-248 64 65, martin@bolom.se
 Christina Antonsen, 073-776 74 29, antonsenc@gmail.com
 Lars Farm, 070-176 69 68, lars@farm.se
SÖRFORS:  Christina Antonsen, 073-776 74 29, antonsenc@gmail.com
 Lars Farm, 070-176 69 68, lars@farm.se